Wyprawka przedszkolaka

WYPRAWKA – ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

ROK SZKOLNY 2023/2024

1. BUTY NA ZMIANĘ -  (na białych spodach)- w worku z materiału – PODPISANYM.

2. STRÓJ GIMNASTYCZNY –  czarne lub granatowe spodenki, biała koszulka) – w worku z materiału – PODPISANYM.

3. PLECAK – W NIM PIÓRNIK Z WYPOSAŻENIEM ( OŁÓWEK, GUMKA, KREDKI OŁÓWKOWE I ŚWIECOWE, MAZAKI) – PIÓRNIK PODPISANY.

4. PLASTELINA DUŻA - PODPISANA.

5. FARBY PLAKATOWE + PĘDZELEK – PODPISANE.

6. KLEJE W SZTYFCIE ( DUŻE – 2 SZTUKI NA PÓŁROCZE) .

7. NOŻYCZKI DO PAPIERU ( ZAOKRĄGLONE KOŃCÓWKI) – PODPISANE.

8.RYZA PAPIERU KSERO.

9. CUKIER ( 1 KG) + HERBATA ( DUŻA) – NA JEDNO PÓŁROCZE.

Tytuł książek, które będą obowiązywać na zajęciach, znajdziecie Państwo na stronie naszej szkoły. Proszę, aby wszystkie książki były podpisane.

DZIECI CODZIENNIE NOSZĄ ZE SOBĄ W PLECAKU PIÓRNIK Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM (KREDKI ZATEMPEROWANE!) ORAZ DRUGIE ŚNIADANIE.

PROSIMY, BY NIE DAWAĆ DZIECIOM SŁODYCZY, NAPOJÓW GAZOWANYCH ORAZ ZABAWEK  Z DOMU.

W PIÓRNIKACH MOGĄ CZASEM ZNAJDOWAĆ SIĘ  INFORMACJE NA KARTKACH  DLA RODZICÓW PRZEKAZYWANE PRZEZ WYCHOWAWCĘ.

ZE WZGLĘDU NA SPRAWNĄ ORGANIZACJĘ PRACY PROSIMY, ABY CODZIENNIE ZAGLĄDAĆ DO PLECAKÓW, PIÓRNIKÓW I PRZEKAZYWAĆ ZWROTNE INFORMACJE  W CIĄGU DWÓCH DNI.

opublikowano: Cze 18, 2024