Wyprawka przedszkolaka

WYPRAWKA – ODDZIAŁY PRZEDSZKOLNE

ROK SZKOLNY 2020/2021

1. "Dzieciaki w akcji”  dla 6 –latka ( komplet: 4 części karty pracy + wyprawka).

"Dzieciaki w akcji”  dla 5 – latka ( komplet: 4 części karty pracy + wyprawka).

Wydawnictwo  Nowa Era.

2. Język angielski – nie będzie książki.

3. Religia: „Tak! Jezus mnie kocha” , autorzy: E. Kondrak, D. Kurpiński, J. Snopek.

PROSIMY O PODPISANIE KAŻDEJ KSIĄŻECZKI.

4. BUTY NA ZMIANĘ -  (na białych spodach)- w worku z materiału – PODPISANYM.

5. STRÓJ GIMNASTYCZNY – (spodenki, koszulka) – w worku z materiału – PODPISANYM.

6. PLECAK – W NIM PIÓRNIK Z WYPOSAŻENIEM ( OŁÓWEK, GUMKA, KREDKI OŁÓWKOWE I ŚWIECOWE, MAZAKI) – PIÓRNIK PODPISANY.

7. PLASTELINA DUŻA - PODPISANA.

8. FARBY PLAKATOWE + PĘDZELEK – PODPISANE.

9. KLEJE W SZTYFCIE (DUŻE – 2 SZTUKI NA PÓŁROCZE) .

10. NOŻYCZKI DO PAPIERU (ZAOKRĄGLONE KOŃCÓWKI) – PODPISANE.

11. PAPIERY KOLOROWE DUŻE – 2 sztuki – (Tzw. PAPIER WYCINANKOWY).

12. CUKIER ( 1 KG) + HERBATA (DUŻA) – NA JEDNO PÓŁROCZE.

DZIECI CODZIENNIE NOSZĄ ZE SOBĄ W PLECAKU PIÓRNIK Z PEŁNYM WYPOSAŻENIEM (KREDKI ZATEMPEROWANE!) ORAZ DRUGIE ŚNIADANIE LUB PODWIECZOREK.

PROSIMY NIE DAWAĆ DZIECIOM SŁODYCZY, NAPOJÓW GAZOWANYCH ORAZ ZABAWEK  Z DOMU.

W PIÓRNIKACH BĘDĄ CZĘSTO INFORMACJE DLA RODZICÓW PRZEKAZYWANE PRZEZ WYCHOWAWCÓW NA KARTKACH .  ZE WZGLĘDU NA SPRAWNĄ ORGANIZACJĘ PRACY PROSIMY, ABY CODZIENNIE ZAGLĄDAĆ DO PLECAKÓW I PRZEKAZYWĆ ZWROTNE INFORMACJE  W CIĄGU DWÓCH DNI.

opublikowano: Cze 30, 2020