Rozpoczęcie roku szkolnego

Serdecznie zapraszam uczniów i rodziców na uroczystość rozpoczęcia roku  szkolnego 2024/2025
w Szkole Podstawowej nr 6
im. Janiny Majkowskiej
w Sieradzu
w  dniu 2.09.2024 roku o godz. 8.00

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów obędzie się na sali gimnastycznej
W tym dniu, podczas uroczystości,  odbędzie się także
PASOWANIE„PIERWSZAKÓW”NA UCZNIA
Po uroczystości zapraszam uczniów na spotkania z wychowawcami w klasach.
Izabela Żuberek
Dyrektor szkołyUroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2024/2025

Dnia 2 września 2024 rozpoczęliśmy w naszej placówce nowy rok szkolny. Spotkaliśmy się punktualnie o godzinie 8:00 na boisku, gdzie pani dyrektor Izabela Żuberek przywitała zaproszonych gości, nauczycieli, pracowników szkoły oraz uczniów wraz z ich rodzicami. Szczególnie serdecznie powitała dzieci rozpoczynające naukę w naszej szkole w dwóch klasach pierwszych.

Następnie w związku z 85. rocznicą wybuchu II Wojny Światowej społeczność szkolna uczciła minutą ciszy wszystkich poległych w walce o wolność naszego kraju. Po wspólnym odśpiewaniu hymnu pani dyrektor w ciepłych słowach zwróciła się do uczniów życząc im wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym.

Kolejnym punktem uroczystości było przyjęcie nowych uczniów do społeczności naszej szkoły. Pierwszoklasiści złożyli ślubowanie, a pani dyrektor przy pomocy symbolicznego ołówka pasowała każdego z nich na ucznia Szkoły Podstawowej nr 6 im. Janiny Majkowskiej.

Po zakończeniu uroczystości wszyscy uczniowie udali się do wyznaczonych sal lekcyjnych na pierwsze powakacyjne spotkania ze swoimi wychowawcami.

opublikowano: Wrz 6, 2024