Góra Grosza!

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada lecz przez to kim jest, nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”
Jan Paweł II
Kolejny raz ruszamy w naszej szkole z akcją zbierania groszaków. Od listopada do końca marca 2025 r. w naszej szkole odbędzie się zbiórka monet w ramach ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza”. Jest to akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem jest zebranie środków na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu rodzinnym. Wrzucając monetę na Górę Grosza, przekazujecie środki niezbędne dzieciom do znalezienia bezpiecznego miejsca, pomocy w codziennej nauce, rozwijania pasji i talentów, rehabilitacji i usamodzielnienia się. Przyłączcie się do akcji a wesprzecie jednego ze swoich rówieśników, który potrzebuje pomocy. Bo jeden grosz czyni różnicę. Zapraszamy do wzięcia udziału wszystkie klasy.
Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie.

Jan Paweł II

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie.

gora_grosza